Pierogi, dania obiadowe, kopytka,...

… kluski, soczyste gołąbki , zrazy, kotlety w złocistej kruchej panierce … kto z nas nie pamięta tych smaków z dzieciństwa. Potrawy gotowane z sercem przez nasze babcie i mamy, które niczego nie żałowały dlatego w ich obiadach było tyle smaku i soczystości.

Do dziś uwielbiamy te smaki, ponieważ przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Krokiety, paszteciki czy bigos jadalibyśmy codziennie, jednak przygotowanie ich wymaga zbyt wiele czasu. Dlatego korzystając z naszych gotowych wyrobów można pogodzić domową kuchnię z czasem potrzebnym na przygotowanie posiłku .

Dlaczego nasze wyroby są najlepsze? Bo są takie jak robiły nasze babcie. Wszystko robione jest ręcznie, ponieważ tylko taki sposób wykonania jest gwarancją zachowania tekstury i zatrzymania smaku w potrawie. Stawiamy na proste składniki, naturalne produkty, bez wypełniaczy i udziwnień.

Nasze posiłki są szczególnie uwielbiane przez mamy, ponieważ można bez obaw podawać je również dzieciom. Są bezpieczne dla naszego zdrowia a jednocześnie zadowolą Wasze wymagające podniebienia.

My zrobimy to za Ciebie...

Potrzebujesz więcej czasu na makijaż, fryzjera lub dobrą kawę ? A może nie lubisz gotować?

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa każde indywidualne zamówienie na przystawki, przekąski, gorące dania oraz zupy. Zadbamy nie tylko o smak każdej potrawy ale także o ich wygląd. Zaoszczędzisz sobie wielogodzinnego stania i bałaganu w kuchni, zmywania garnków oraz niepotrzebnego stresu. Dodatkowo nie musisz robić zakupów, stać w kolejkach a potem zastanawiać się co zrobić z nadmiarem kupionych produktów.

Korzystając z naszej oferty możecie zorganizować fantastyczne przyjęcie, urodziny, święta Bożego Narodzenie, Komunię i Chrzciny. Z nami niczego nie przypalisz i nie przesolisz. Wystarczy, że rozpakujesz potrawy i postawisz je na stole, a już goście będą cieszyć się ich smakiem, a Ty czasem spędzonym z bliskimi.