Wyjątkowe miejsce

Osada Chlebacz położona jest w dolinie rzeki Rawka - jednej z bardziej popularnych rzek do spływów kajakowych w Polsce. Rawka uznawana jest za jedną z najładniejszych rzek Mazowsza, ponieważ przepływa przez malownicze tereny Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Dla Państwa zorganizujemy spływ kajakowy z możliwością przygotowania ogniska, poczęstunku oraz grilla na terenie ośrodka. Posiadamy 40 dwuosobowych kajaków wraz z kompletem kapoków. Zapewniamy transport kajaków oraz uczestników na miejsce rozpoczęcia spływu oraz w drodze powrotnej do Osady Chlebacz.

Spływy kajakowe

Osada Chlebacz to wymarzone miejsce odpoczynku i relaksu. Tutaj panuje odpowiednia sceneria i otoczenie na niecodzienny wypad. Z dala od zgiełku miasta, można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi grając w piłkę lub bawiąc się. To również idealne miejsce na spacer.

Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze sanitarne, miejsca parkingowe. Posiadamy również dostęp do prądu, bieżącej wody oraz zadaszone miejsca siedzące. Zapraszamy szkoły, firmy oraz instytucje do udziału w imprezach integracyjnych w otoczeniu przyrody. W ramach biesiady przygotujemy grilla, ognisko z kiełbasami oraz zimne piwo. Zapewnimy wspaniałą atmosferę, dobrą zabawę oraz wieczorne śpiewy przy ognisku.

Oferujemy również pomoc w organizacji autokaru.