Osada Chlebacz - imprezy całoroczne

Osada Chlebacz znajduje się na Budach Grabskich koło Skierniewic. Jest to malowniczy teren o powierzchni 1,8 ha położony na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w Dolinie rzeki Rawka. Na terenie osady znajduje się karczma na 70 osób. Do dyspozycji gości jest również strefa ogniskowa z pokaźnym paleniskiem, z ławkami oraz niezbędnym osprzętem. Bliskie otoczenie lasu oraz ludowy klimat karczmy czynią Osadę Chlebacz szczególnym miejscem spotkań oraz zabawy.

W karczmie znajduje się 70 miejsc dla Gości a wnętrze jest bardzo przytulne - stylizowane w folkowym klimacie. To idealne miejsce dla osób, którym zależy na wyjątkowej oprawie uroczystości. W dniu przyjęcia stworzymy odpowiedni klimat i zadbamy o wygląd stołów. Tutaj można zorganizować przyjęcie nawet zimą, a będzie Państwu sprzyjać niepowtarzalna atmosfera otaczającego lasu

Gościnność w biesiadnym klimacie

Na terenie ośrodka organizujemy wszystkie uroczystości rodzinne (przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, osiemnastki, urodziny, imieniny, obiady rodzinne, konstelacje), studniówki oraz spotkania firmowe (imprezy integracyjne, bankiety, szkolenia oraz konferencje).

Marzysz o przyjęciu weselnym w plenerze?.. My lubimy spełniać Twoje marzenia, dlatego możemy zaproponować rozłożenie hali namiotowej dla 200 Gości, która wyposażona jest w drewnianą podłogę, oświetlenie, prąd a w razie konieczności nawet ogrzewanie. Dostarczymy takich emocji, że Goście będą jeszcze długo wspominać Twoje wesele.

Otoczenie karczmy sprzyja również tym Gościom, którzy w trakcie przyjęcia zapragną odpocząć od głośnej muzyki i w ciszy odetchnąć na świeżym powietrzu. Zapewne Ci Goście docenią tą chwilę relaksu.