Rezydencja Strobów

Rezydencja Strobów to jedna z większych sal balowych na terenie województwa łódzkiego. Posiadłość zawdzięcza swoją nazwę miejscowości Strobów, w której jest położona. To wyjątkowe miejsce znajduje się na granicy miasta Skierniewice przy drodze krajowej w kierunku Rawy Mazowieckiej. Lokalizacja z dala od centrum miasta i ludzi szczególnie sprzyja uroczystościom, ponieważ pozwala na zachowanie prywatności i swobodnej atmosfery. Naszym dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo lasu, który przybyłym gościom oferuje swoje naturalne piękno o każdej porze roku.

Rezydencja Strobów to sala balowa przygotowana na przyjęcie 280 gości. Urządzona jest w niezwykle eleganckim i wytwornym stylu. We wnętrzu dominują biele, beże i szarości, które stanowią doskonałe tło dla innych dekoracji. To idealne miejsce na przyjęcie weselne, firmową imprezę integracyjną lub bal okolicznościowy.

Rezydencja posiada również wszelkie udogodnienia dla gości: automatyczne otwierane okna, pełną klimatyzację, przestronne łazienki, liczne miejsca parkingowe… a jej dodatkowym atutem jest przystosowanie dla osób z niepełnosprawnościami. Na terenie posiadłości znajdują się również pokoje gościnne, które są idealną przystanią dla zmęczonych gości, noclegiem dla dojeżdżającej z daleka rodziny, a w razie potrzeby nawet zapleczem organizacyjnym.

Na terenie posesji organizujemy wszystkie przyjęcia okolicznościowe, takie jak: Chrzciny, Komunie, Osiemnastki, uroczystości rodzinne, Studniówki, imprezy firmowe, konferencje, bale i bankiety. Wszystkim gościom zapewniamy niezapomnianą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz niezwykle smaczne dania kuchni polskiej i światowej.

sala balowa na
280 osób

pełna
klimatyzacja

potrawy kuchni
polskiej i światowej

dogodna lokalizacja
poza centrum miasta

udogodnienia
dla niepełnosprawnych

liczne miejsca
parkingowe

pokoje gościnne

bliskie sąsiedztwo lasu

SIEDZIBA WARSZAWA

ul. Wynalazek 2/214

02-677 Warszawa

ODDZIAŁ SKIERNIEWICE

Rezydencja Strobów

Strobów 2P

96-100 Skierniewice

OSADA CHLEBACZ

Budy Grabskie 1B

96 - 100 Budy Grabskie


telefon:

+48 733 903 408

W PÓŁ DROGI

Zbigniew Korzeniowski

 

NIP 884 184 21 09

TRWA GOTOWANIE . . .

logo polskiego funduszu rozwoju
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach progranu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR.SA

Redakcja W pół drogi