Przyłącz się do naszej akcji "Posiłek dla medyka".

Wpłać dowolną kwotę na rachunek bankowy 80 1020 4580 0000 1102 0098 3155 w tytule wpisując "Posiłek dla medyka". Zamawiając posiłek dla siebie, możesz również zamówić "Posiłek dla medyka" a my doliczymy koszt posiłku do Twojego rachunku. Nasi kucharze przygotowują pełnowartościowe dania obiadowe, które dostarczamy do lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych.

Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trud pracy w ostatnim czasie.

W oddalonym o kilka kilometrów od Skierniewic Strobowie, gdzie znajduje się dawna posiadłość ziemska właściciela skierniewickiego browaru Władysława Strakacza znajduje się rezydencja, która pomieści aż do 280 gości. Więcej informacji znajdziecie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 603 688 048 Zapraszamy.

Andrzejki w Rezydencji Strobów - zobacz prezentację !!!

Pływalnia Miejska NAWA zaprasza na Biesiadę Skierniewicką. Przygotowano mnóstwo wspaniałych atrakcji, m.in. koncert zespołu BRaThANKI, Wielkie Gotowanie oraz Wiejska Strefa przygotwana przez nasza ekipę W pół drogi

Pol'and'Rock Festival  to letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. 

Wianki nad Wisłą organizowane są  już od 1996 r. Ipreza odbywa się w Multimedialnym Parku Fontann, na Podzamczu i nad rzeką Wisłą. Najbardziej oczekiwane są koncerty. Na scenie wystapią gwiazdy rodzimej sceny a także zagraniczni artyści.