W oddalonym o kilka kilometrów od Skierniewic Strobowie, gdzie znajduje się dawna posiadłość ziemska właściciela skierniewickiego browaru Władysława Strakacza znajduje się rezydencja, która pomieści aż do 280 gości. Więcej informacji znajdziecie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu 603 688 048 Zapraszamy.

Pol'and'Rock Festival  to letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. 

Wianki nad Wisłą organizowane są  już od 1996 r. Ipreza odbywa się w Multimedialnym Parku Fontann, na Podzamczu i nad rzeką Wisłą. Najbardziej oczekiwane są koncerty. Na scenie wystapią gwiazdy rodzimej sceny a także zagraniczni artyści.

Pływalnia Miejska NAWA zaprasza na Biesiadę Skierniewicką. Przygotowano mnóstwo wspaniałych atrakcji, m.in. koncert zespołu BRaThANKI, Wielkie Gotowanie oraz Wiejska Strefa przygotwana przez nasza ekipę W pół drogi

Trójmiejska plaża zmienia się w plac boju wielbicieli biegów z przeszkodami. W dniach 8-9 czerwca Runmageddon zawitał do Gdyni, a catering "W pół drogi" razem z nim.